Останні події
Під час акції "Зігрій солдата", що відбулась 13 лютого у місті за ініціативи районного осередку партії "Удар" й місцевої "Самооборони Ківерці" та сприяння відділу молоді та спорту РДА, міського голови, було зібрано 10 005 грн.
13 Лютого 2015 +Коментар | подобається

  15 лютого Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» віддала шану усім дітям, котрі борються із страшним діагнозом – рак. На Театральній площі міста Луцька відбулась громадська акція із своєрідною назвою «Надія є!», організована Благодійним Фондом «СТОПРАК».  
16 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  Сьогодні, 12 лютого, Благодійний фонд "СТОПРАК" зініціював проведення акція "Черга за життям", котра паралельно відбувалася по всій Україні. Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» також підтримала захід.  
12 Лютого 2013 +Коментар | подобається

10 червня у Центральному парку міста Луцька відбувся захід приурочений до дня захисту дітей під назвою «Невгамовні малюки». Організатором заходу та головним спонсором стала Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». 
11 Червня 2012 +Коментар | подобається

6 травня у Луцьку відбувся фінал VII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Волинська обласна організація Політичної партії «Удар – Віталія Кличка» та її молодіжне крило приєдналися до заходу з метою привернути увагу громадськості до теми благодійництва та допомогли у зборі коштів.