Останні події
Мабуть, кожен українець замислювався над тим, чому Україна, така велика і багата на ресурси держава, має один з найнижчих рівнів життя в Європі? Причину  сьогоденних проблем слід шукати в історичних явищах. Протягом 350 років українці не мали своєї власної суверенної держави. Наш народ постійно потрапляв під вплив чужої культури та інтересів. Особливо руйнівний вплив мав період, коли протягом 70 років панувала тоталітарна радянська влада. КДБ контролював кожну особу, яка, на їхню думку, могла нести загрозу радянській системі.
3 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Сьогодні, 13 лютого, у Луцьку відбувся перший попереджувальний етап Всеукраїнського страйку. 
13 Лютого 2014 +Коментар | подобається

По всій Україні завершується створення страйкових комітетів для проведення  потужного Всеукраїнського страйку. Відтак, партія «УДАР» виступила з ініціативою  проведення страйків у знак протесту проти дій режиму Януковича, який здійснив спробу  конституційного перевороту, який зробив замах на конституційні права громадян та  розпочав війну проти власного народу.
12 Лютого 2014 +Коментар | подобається

Виборча програма партії УДАР містить ряд ініціатив, спрямованих на злам корупційної системи. Антикорупційні ініціативи партії спрямовані у трьох напрямках: запровадження прозорих і єдиних для усіх правил; звільнення економіки від податкових та адміністративних правил; звільнення економіки від податкових та адміністративних пут; очищення влади від корупціонерів, створення Антикорупційного агентства, - розповів голова Луцької міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Андрій Розтока.
4 Вересня 2012 +Коментар | подобається