Останні події
Фонд Роберта Шумана спільно з Центральним комітетом партії «УДАР» організовує серію одноденних тренінгів щодо підготовки до місцевих виборів

Партія "УДАР" та Юрій Гупало вітають усіх бухгалтерів з професійним святом!!!

Офіційна позиція лідера Волинських "ударівців"

Офіційна позиція партії «УДАР» Волинь щодо звинувачення бійців 51-ї бригади у дезертирстві

Юрій Гупало, голова Волинського "УДАРу" президент та гравець волейбольного клубу «ОЛЮРТРАНС», офіційно та публічно оголошує про початок виконання «Ініціативи 22» – відновлення 22-х волейбольних майданчиків у Волинській області

На Волині партія «УДАР» продовжує будувати власну структуру 9 червня - насичений день – лідери обласної організації «УДАРу» зустрілися з членами партії в Любешівському та Ратнівському районах  
15 Червня 2015 +Коментар | подобається

Нарешті прийшло справжнє літнє тепло – час забути про душні спортивні зали та вибратися на природу. Так подумав і Юрій Гупало, президент волейбольного клубу «Олюртранс» і голова обласної організації партії «УДАР»

Нещодавно Юрій Гупало, президент волейбольного клубу «Олюртранс» відвідав головний парковий майданчик міста Луцька і знайшов… пустир, порослий травою і закиданий сміттям.

Кому цікава думка журналістів про нас, читайте витяг із статті Волинького агенства розслідувань
29 Травня 2015 +Коментар | подобається

"Вітаю усіх мам зі світлим святом весни, ніжності, любові та краси!" - Юрій Гупало, голова Волинської обласної організації партії "УДАР" Віталія Кличка
10 Травня 2015 +Коментар | подобається

6 травня відбувся турнір з пляжного волейболу, присвячений пам’яті Олега Воята, випускника фізкультурного факультету СНУ ім. Лесі Українки.

«Партія «УДАР Віталія Кличка» – не клуб за інтересами, у нас немає «вічних» вождів.
30 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Волинська обласна організація партії «УДАР» не буде мати у своїх списках жодного кандидата в депутати, який є депутатом Волинської обласної ради. 
29 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Медичне обладнання, унікальну спецформу та бронежилети передали українським солдатам волинські підприємці Юрій Гупало, Валерій Бутко та Руслан Михальчук.
26 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Новим головою Волинської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка є Юрій Гупало та голова Луцької міської організації цієї ж політичної партії є Валерій Бутко. 
11 Грудня 2014 +Коментар | подобається