Останні події
Члени Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР» взяли участь у форумі громадських ініціатив «Західна Україна після Майдану», який відбувся 1 жовтня у Львові. Захід організував міжнародний фонд «Відродження».

На превеликий жаль, учора не було підтримано закон про вибори! У парламенті бракує волі для кардинальної зміни виборчої системи. Колишні і нинішні члени фракції Партії регіонів чинять цьому шалений спротив. 
13 Серпня 2014 +Коментар | подобається

У Луцьку відбулася обласна конференція Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». На заході обрали делегатів на з’їзд у Київ та представили кандидата на пост Президента України від «УДАРу» .
26 Березеня 2014 +Коментар | подобається

  5 листопада активісти Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» долучились до мітингу опозиційних сил, що відбувався під стінами Київської ЦВК.  
8 Листопада 2012 +Коментар | подобається

  Сьогодні, 21 жовтня, на площі (біля центральних фонтанів) головного корпусу Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки Волинська обласна організація Політичної партії «Удар Віталія Кличка» провела символічну акцію-протест під назвою «Не дай себе надути!».  
21 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  7 серпня  о 15:00 в конферент-залі готелю «Україна» відбулась прес-конференція Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» по результатам Х з\\\'їзду партії.  

Сьогодні, 26 липня, в конференц-залі готелю «Україна» відбулась позачергова конференція Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

4 травня 2012 року відбулась прес-конференція керівництва  Волинського  ”УДАРу” на  тему: ”Висвітлення IX Всеукраїнського з’їзду партії “УДАР Віталія Кличка” , що відбувся 28 квітня в м.Запоріжжя”.