Останні події
Коли Віталій Кличко пішов у політику – він шокував українське суспільство. Громадськість не могла зрозуміти мотиви великого боксера, що уже вписав своє ім’я в історію. Для чого починати нову, невідому для себе діяльність, в якій ти не є професіонал? А тим більше політичну діяльність, аж занадто дискредитовану в Україні?

29 березня, 17 волинських делегатів відвідали місто Київ, де взяли участь у ХІ Всеукраїнському з`їзді політичної партії "УДАР Віталія Кличка".
31 Березеня 2014 +Коментар | подобається

Днями, з нагоди Дня писемності, представники Луцької районної партійної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» завітали до Торчинської ЗОШ.
22 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» повністю підтримує і намагається популяризувати проєвропейський напрямок у зовнішній політиці України та абсолютно «за» підписання Асоціації з Європейським союзом на саміті у Вільнюсі.
11 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні свій 42-ий День Народження святкує лідер Політичної партії «УДАР» Віталій Кличко. Волинська обласна організація ПП «УДАР Віталія Кличка» вітає свого лідера!    

  Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» взяла участь у заключному етапі Всеукраїнської акції «Вставай, Україно!», що відбулась у Києві 18 травня.  
20 Травня 2013 +Коментар | подобається

  У Луцьку, 9 квітня, відбулась Загальнонаціональна акція протесту прихильників опозиції «Вставай, Україно!», на яку завітали лідери трьох головних опозиційних сил України.  
10 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

У Києві в неділю о 14:00 розпочнеться акція протесту прихильників опозиції. http://www.volynpost.com/news/13221-opozyciia-klyche-volynian-na-akcii-protestu
5 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

22 січня, у День соборності України, партія “УДАР” влаштувала просвітницьку акцію і флешмоб "УДАР за єдність України" на Софійській площі у Києві. Захід відвідали Голова Молодіжного крила Волинської ОО ПП "УДАР" Артем Орлов та заступник голови виконкому партії на Волині Михайло Бабенчук.

15 жовтня у Києві відбувся молодіжний форум партії «УДАР Віталія Кличка». Близько п’яти сотень делегатів від молодіжок з усієї України відвідали перший з’їзд партійної молоді.
21 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  Очистити країну від політичного бруду на прийдешніх парламентських виборах партія «УДАР» вирішила, розпочавши масштабне прибирання в країні на День Незалежності.  
27 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  7 серпня  о 15:00 в конферент-залі готелю «Україна» відбулась прес-конференція Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» по результатам Х з\\\'їзду партії.  

13 липня 2012 року відбулася прес-конференція лідера партії «УДАР Віталія Кличка» на тему «Принципи формування команди партії «УДАР» - відкрита політика».  Йшлось про підсумки останньої сесії ВРУ.

Новорічне привітання від Віталія Кличка, надруковане у нашій газеті привернуло увагу багатьох читачів. Адже досі політсила під проводом відомого спортсмена у наших краях представлена не була. А днями до редакції завітали й очільники місцевого осередку партії ”УДАР” Андрій Гнатюк й Сергій Венгер. Тож ми скористалися нагодою і розпитали детальніше про партію, яку вони представляють, і про те, що їх, колишніх ”порівців”, переконало піти за Кличком.