Останні події
Коли Віталій Кличко пішов у політику – він шокував українське суспільство. Громадськість не могла зрозуміти мотиви великого боксера, що уже вписав своє ім’я в історію. Для чого починати нову, невідому для себе діяльність, в якій ти не є професіонал? А тим більше політичну діяльність, аж занадто дискредитовану в Україні?

29 березня, 17 волинських делегатів відвідали місто Київ, де взяли участь у ХІ Всеукраїнському з`їзді політичної партії "УДАР Віталія Кличка".
31 Березеня 2014 +Коментар | подобається

Днями, з нагоди Дня писемності, представники Луцької районної партійної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» завітали до Торчинської ЗОШ.
22 Листопада 2013 +Коментар | подобається

У четвер, 21 листопада, Молодіжне крило Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» провело круглий стіл під назвою «Україна в ЄС – переваги для молоді». 
22 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» повністю підтримує і намагається популяризувати проєвропейський напрямок у зовнішній політиці України та абсолютно «за» підписання Асоціації з Європейським союзом на саміті у Вільнюсі.
11 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Цими вихідними  Молодіжне крило Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», в рамка соціального проекту «Зрозумій мене», провело дружню зустріч за гарячим чаєм та солодощами між молодими людьми чуючого та нечуючого світу.
30 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні свій 42-ий День Народження святкує лідер Політичної партії «УДАР» Віталій Кличко. Волинська обласна організація ПП «УДАР Віталія Кличка» вітає свого лідера!    

Сьогодні відзначає свій День Народження Заступник голови Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Ковальчук Віталій Анатолійович.
23 Травня 2013 +Коментар | подобається

  Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» взяла участь у заключному етапі Всеукраїнської акції «Вставай, Україно!», що відбулась у Києві 18 травня.  
20 Травня 2013 +Коментар | подобається

  У Луцьку, 9 квітня, відбулась Загальнонаціональна акція протесту прихильників опозиції «Вставай, Україно!», на яку завітали лідери трьох головних опозиційних сил України.  
10 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

У Києві в неділю о 14:00 розпочнеться акція протесту прихильників опозиції. http://www.volynpost.com/news/13221-opozyciia-klyche-volynian-na-akcii-protestu
5 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

22 січня, у День соборності України, партія “УДАР” влаштувала просвітницьку акцію і флешмоб "УДАР за єдність України" на Софійській площі у Києві. Захід відвідали Голова Молодіжного крила Волинської ОО ПП "УДАР" Артем Орлов та заступник голови виконкому партії на Волині Михайло Бабенчук.

15 жовтня у Києві відбувся молодіжний форум партії «УДАР Віталія Кличка». Близько п’яти сотень делегатів від молодіжок з усієї України відвідали перший з’їзд партійної молоді.
21 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  Очистити країну від політичного бруду на прийдешніх парламентських виборах партія «УДАР» вирішила, розпочавши масштабне прибирання в країні на День Незалежності.  
27 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  7 серпня  о 15:00 в конферент-залі готелю «Україна» відбулась прес-конференція Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» по результатам Х з\\\'їзду партії.  

Новорічне привітання від Віталія Кличка, надруковане у нашій газеті привернуло увагу багатьох читачів. Адже досі політсила під проводом відомого спортсмена у наших краях представлена не була. А днями до редакції завітали й очільники місцевого осередку партії ”УДАР” Андрій Гнатюк й Сергій Венгер. Тож ми скористалися нагодою і розпитали детальніше про партію, яку вони представляють, і про те, що їх, колишніх ”порівців”, переконало піти за Кличком.