Останні події
Під час акції "Зігрій солдата", що відбулась 13 лютого у місті за ініціативи районного осередку партії "Удар" й місцевої "Самооборони Ківерці" та сприяння відділу молоді та спорту РДА, міського голови, було зібрано 10 005 грн.
13 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Медичне обладнання, унікальну спецформу та бронежилети передали українським солдатам волинські підприємці Юрій Гупало, Валерій Бутко та Руслан Михальчук.
26 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Молодий громадянин України, написав статтю в якій виклав особистий погляд на події та процеси, які сьогодні відбуваються в Україні. Автор  висловлює свою позицію, сформовану на власному досвіді, отриманих знаннях та переконаннях. Саме в такій молоді, з активною громадською позицією ми бачимо майбутніх політиків.
3 Березеня 2015 +Коментар | подобається

21 березня 2015 року у приміщенні районної дитячої бібліотеки відбулася конференція Рожищенської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Участь у конференції взяли також гості з обласного центру: заступник голови обласної організації партії УДАР Микола Євтушин, та керівник виконкому Руслан Михальчук.
21 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Юрій Гупало, голова Волинського "УДАРу" президент та гравець волейбольного клубу «ОЛЮРТРАНС», офіційно та публічно оголошує про початок виконання «Ініціативи 22» – відновлення 22-х волейбольних майданчиків у Волинській області

Волинська обласна організація партії «УДАР» не буде мати у своїх списках жодного кандидата в депутати, який є депутатом Волинської обласної ради. 
29 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

«Партія «УДАР Віталія Кличка» – не клуб за інтересами, у нас немає «вічних» вождів.
30 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Коли Віталій Кличко пішов у політику – він шокував українське суспільство. Громадськість не могла зрозуміти мотиви великого боксера, що уже вписав своє ім’я в історію. Для чого починати нову, невідому для себе діяльність, в якій ти не є професіонал? А тим більше політичну діяльність, аж занадто дискредитовану в Україні?

6 травня відбувся турнір з пляжного волейболу, присвячений пам’яті Олега Воята, випускника фізкультурного факультету СНУ ім. Лесі Українки.

"Вітаю усіх мам зі світлим святом весни, ніжності, любові та краси!" - Юрій Гупало, голова Волинської обласної організації партії "УДАР" Віталія Кличка
10 Травня 2015 +Коментар | подобається

Партія "УДАР" не збирається "опускати руки" чи здаватися. Ми будемо робити усе, аби вчитися та працювати на загальне благо нашої країни
16 Травня 2015 +Коментар | подобається

Кому цікава думка журналістів про нас, читайте витяг із статті Волинького агенства розслідувань
29 Травня 2015 +Коментар | подобається

Нещодавно з Тайваню, у село Озерці Горохівського району повернулася Юлія Дядюк – тепер уже бронзовий призер Чемпіонату світу з боксу серед молоді і юніорок.
31 Травня 2015 +Коментар | подобається

Нещодавно Юрій Гупало, президент волейбольного клубу «Олюртранс» відвідав головний парковий майданчик міста Луцька і знайшов… пустир, порослий травою і закиданий сміттям.

Продовжуйте вдало працювати, лякати владу та формувати об'єктивну громадську думку

Нарешті прийшло справжнє літнє тепло – час забути про душні спортивні зали та вибратися на природу. Так подумав і Юрій Гупало, президент волейбольного клубу «Олюртранс» і голова обласної організації партії «УДАР»

Завершився другий день наших робіт. Викидаємо фото для порівняння та запрошуємо подивитися на це вживу, завтра (06.06) о 15:00. Це ще не фінал! Очікуйте анонсів завтрашньої події та детального фотозвіту

Нещодавно спілкувався зі знайомим журналістом, який спеціалізується на політичній темі, що могло означати побиття автомобілів партійців «УДАРу»
10 Червня 2015 +Коментар | подобається

За ініціативи Юрія Гупала партія "УДАР" дарує 30 квитків співочому колективу "Неспокійні серця" 
12 Червня 2015 +Коментар | подобається

На Волині партія «УДАР» продовжує будувати власну структуру 9 червня - насичений день – лідери обласної організації «УДАРу» зустрілися з членами партії в Любешівському та Ратнівському районах  
15 Червня 2015 +Коментар | подобається

Партія «УДАР» Волинь шукає кандидатів на посаду голови молодіжного крила

Офіційна позиція партії «УДАР» Волинь щодо звинувачення бійців 51-ї бригади у дезертирстві

Увесь день делегація Волинської обласної організації політичної партії "УДАР" провела у конференс-залі львівського готелю "Панорама" - саме тут проходив семінар, організований Міжнародним Республіканським Інститутом на кошти платників податків Канади

Офіційна позиція лідера Волинських "ударівців"

НА ВОЛИНІ ПАРТІЯ КЛИЧЕ ДО СЕБЕ МАЙБУТНІХ ДЕПУТАТІВ І МЕРІВ

Партія "УДАР" та Юрій Гупало вітають усіх бухгалтерів з професійним святом!!!

В Згорани завітав спортивно-масовий фестиваль з пляжного волейболу «Олімпійське літо»

Фонд Роберта Шумана спільно з Центральним комітетом партії «УДАР» організовує серію одноденних тренінгів щодо підготовки до місцевих виборів

Партія "УДАР" Волинь висловлює свої співчуття Ігорю Єремеєву та бажає йому швидкого одужання

Від імені партії «УДАР» Волинь вітаємо із днем народження Валерія Бутка 

Партія «УДАР» Волинь вітає усіх українців з Днем Незалежності нашої держави!
24 Серпня 2015 +Коментар | подобається

У волинському офісі партії «УДАР» триває жваве обговорення сучасних виборчих процесів 
27 Серпня 2015 +Коментар | подобається