Останні події

Підтримка юних акторів

16 травня у Луцькому навчально-реабілітаційному центрі відбулась презентація нового творчого доробку від дитячого інтегрованого реабілітаційного театру «Забавляночка», за назвою «Хата на тата». Цей захід був приурочений до дня Матері, тому і запрезентована вистава мала відповідний характер.  

Дії відбувались в колі сім’ї та в стінах салону краси «О-ля-ля» де було зображене життя подружжя, а саме, як розповіли сценаристи, «Невигадана історія або життя, як воно є». Організатори дійства надіються, що цей сюжет побачать на великих сценах міста та області, адже він містить повчальний характер та демонструє глядачу сімейне життя зсередини. Молоді актори прагнули донести до публіки те зневажливе ставлення чоловіків до своїх дружин та нагадати про те, що чоловік повинен бути опорою, допомагати своїй половинці в побуті заради щасливого життя сім’ї.  Міні концерт відкрили веселим номером вихованців ДНЗ №21 міста Луцька де навчаються діти з особливими потребами.

Всього у заході взяло участь 16 дітей. Кожен юний актор отримав подарунок від Волинської обласної організації  Політичної партії «УДАР-Віталія Кличка» за свої старання та талант. Як розповіли активісти партії, ми активно долучилась до заходу, адже ці дітки потребують нашої підтримки та уваги.

Організатор заходу, а саме Людмила Вознюк, керівник ВОДГО «Центр розвитку дитини», нагородила подякою за підтримку Волинську обласну організацію партії «УДАР - Віталія Кличка» в особі голови Савчука Юрія Петровича. За партнерську діяльність, професійність у створені матеріалів задля популяризації інформації про дітей з особливими освітніми потребами, а саме за розробку книжечки по сценарію «Забавляночка скликає друзів», голову молодіжного крила - Артема Орлова.

  17 Травня 2012 +Коментар | подобається