Останні події

У Луцьку молодий «УДАР» привітав матусь по-особливому

 

13 травня Волинська обласна організація Політичної партії «Удар – Віталія Кличка» та її молодіжне крило долучились до святкування Міжнародного дня матері.

 Програма розпочалась із Всеукраїнського фестивалю вишитих рушників «Вишиті обереги єднання» у якій взяли участь деякі члени партії, цим самим підтримуючи традиції українського народу.

Учасники фестивалю пройшлись парадною ходою від Замкової площі, вулицею Лесі Українки до Театрального майдану.

«Засвітились» ударівці й на святковому концерті творчих колективів міста, яким розпочалося дійство.

 Лучани, які вирішили взяти участь у фестивалі прийшли на Театральний майдан. Їх об’єднали вишиті рушники, які вони притулили один до одного вишикувавшись вздовж  вулиці Лесі Українки  від самої площі. Зрештою, утворився такий собі вишиваний рушник, завдовжки декілька сотень метрів, що став символом єднання усієї країни.

 Окрім загальноміських заходів молодий «УДАР» організував свою власну акцію до Дня матері. В Центральному парку ім. Лесі Українки були встановленні партійні палатки в яких дітки могли зробити подарунки своїм мамам власними руками. Дітям допомагали створити власний виріб за допомогою техніки орігамі, аплікації та флористики.

 До акції долучились також представники весільного журналу «Ваше весілля», які провели з дітьми майстер-клас з виготовлення солодких паперових тюльпанів.

 Паралельно з майстер-класами був проведений конкурс на кращий дитячий віршик, в якому дітки отримували символічні подарунки та трояндочки для мам.

Також, біля палаток стояв мольберт з плакатом, де бажаючі могли залишити привітання для матусь у вигляді вітальних слів чи малюночків. До речі, бажаючими залишити вітання для мами були не лише діти. Плакат вийшов доволі інтернаціональним, адже привітання були не лише українською, а й англійською, німецькою та російською мовами.

 Загалом в акції взяло участь більше 100 малюків. Дійство тривало, як і планувалось, дві години у гарному настрої, з хорошим та позитивним музичним супроводом та усмішками на обличчях матусь.

 

  14 Травня 2012 +Коментар | подобається