Останні події

«Серце до серця»

 

6 травня у Луцьку відбувся фінал VII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Починаючи з 2006 року в усіх регіонах України реалізовувалася дана благодійна акція по збору коштів для закупівлі медичного обладнання, призначеного для лікування дітей з різними вадами.  Цього року волонтери збирали кошти для дітей, хворих на цукровий діабет. За даними Міністерства охорони здоров’я України в Україні 1,1 мільйонів осіб хворі на цукровий діабет,  з них – 9000 дітей.

Фінал акції «Серце до Серця» розпочався у Луцьку парадом волонтерів об 11.30. Колона благодійників прямувала центральними вулицями міста до входу у центральний парк культури та відпочинку імені Лесі Українки. Саме тут о 12.00 розпочався фінальний концерт акції, де виступили відомі гурти регіону. Під час акції кожен бажаючий мешканець Луцька, за символічну наклейку у вигляді сердечка, міг кинути свій благодійний внесок у скриньку волонтерів, які працювали по всьому місту.  По завершенню дійства присутні мали можливість насолодитися запуском вогняних ліхтариків у формі сердець.

Волинська обласна організація Політичної партії «Удар – Віталія Кличка» та її молодіжне крило приєдналися до заходу з метою привернути увагу громадськості до теми благодійництва та допомогли у зборі коштів. Нині це актуальне питання, оскільки щороку кількість уражених цією хворобою в Україні зростає на 5%.

Віримо, що дана акція допоможе хворим діткам жити здоровими та радісними. Політична партія «Удар – Віталія Кличка» та її волонтери і надалі допомагатимуть організаторам у реалізації благодійних заходів. 

 

  6 Травня 2012 +Коментар | подобається