Останні події

«УДАР» змусив Луцьк танцювати

 

29 квітня в Центральному парку ім. Лесі Українки відбулось масштабне святкування Міжнародного дня танцю, організатором якого стало Молодіжне крило Волинської політичної партіїї «УДАР – Віталія Кличка».

На захід було запрошено багато луцьких танцювальних колективів та спортивних команд, які показали видовищні виступи, провели навчальні майстер-класи та продемонстрували  феєричні шоу. Окрім основного дійства, яке відбувалося безпосередньо на сцені, публіку розважали двоє аніматорів у яскравих костюмах.

Розпочалося святкування виступом вихованців дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак». Під музичний супровід троє спортсменок продемонстрували свою майстерність та вправність у художній гімнастиці. Неймовірна гнучкість і пластика з використанням різноманітного спортивного приладдя припали до вподоби глядачам, після чого з\\\'явилися охочі випробувати свої сили у цьому ж напрямку в конкурсі «Найдовший шпагат». Четверо діток викликались виміряти довжину своїх ніг у шпагаті і позмагатись за «кубок чемпіона».

Наступною розважати народ на сцену вийшла Перша леді Волині 2011 – Юлія Ковальчук, яка накрила глядачів хвилею джаз-фанку. Свій виступ дівчина підкріпила майстер-класом, у якому взяло участь більше 20 людей. Згодом, серед учасників майстер-класу було відібрано п’ять найздібніших учнів, а між ними Юлія обрала переможця.

Не обійшлося й без традиційних народних танців, що значно пожвавили публіку. Дітки пританцьовували під народні українські мотиви разом із танцюристами.

Подарунком для усіх присутніх панянок став виступ спортивної команди трейсерів «Твіст». Акробатичні трюки і стрибки під потужний музичний супровід не могли залишити байдужим серце жодної дівчини. Хлопці продемонстрували чим можна замінити шкідливі звички  і як з користю проводити вільний час.

До речі, увесь захід був проведений під гаслом: «Ми за здоровий спосіб життя!».

Відвідали захід й представники луцького танцювального колективу «L&G». Вони буквально потопили  глядачів у пристрасній румбі. А після, танцюристи дали майстер-клас із вальсу. Усі бажаючі розбились по парам та поринули у неймовірну атмосферу балу. Потім тренери обрали найкращих і надали можливість публіці самій обрати найвправнішу пару.

«Прокачала» публіку своїм енергійним та експресивним виступом Луцька школа вуличного танцю «Styles Dance Academy». Легко й невимушено вони продемонстрували усю силу та потужність вуличних танців. Після чого, DJ Jenya Shock влаштував майже півторагодинну дискотеку під відкритим небом.

А на завершення заходу Луцький театр вогню «Fire Dance» показав феєричне шоу і в прямому сенсі слова, запалив вечір танцю.

Метою заходу було залучення молоді до здорового способу життя через мистецтво танцю.

Молодіжне крило Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР – Віталія Кличка», на чолі з головою організації  Артемом Орловим, довели, що відпочивати можна весело й активно і без шкідливих звичок, що здоровий спосіб життя – це вільний спосіб життя. Він звільняє від фінансової залежності та зберігає молодість. Протягом усього дійства знімався соціальний ролик на підтримку здорової та активної молоді фотографом партії Олександрою Містюк.

Драйв, емоції, пристрасть та позитивний настрій заполонили центр міста 29 квітня у Міжнародний день танцю.

 

  3 Травня 2012 +Коментар | подобається