Останні події

Подарунок до Великодня

 

Подарунок до Великодня, а саме комп’ютерну техніку, отримали дітки з групи «Барвінок» Волинського центру реабілітації дітей-інвалідів. Це не перша добра справа Волинської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» для цього закладу. 

Метою діяльності центру є соціальна реабілітація дітей з інвалідністю, що передбачає надання ефективної, кваліфікованої, багаторічної допомоги дітям з обмеженими можливостями здоров’я. Вона починається від народження дитини і продовжується до 18 років.  Волинські  ударівці вірять в те, що подароване обладнання додасть їм стимулу для розвитку та допоможе їм в навчанні, адже до цього часу вся необхідна інформація для занять розроблялась по інтернет центрам та за рахунок вихователів. Відвідавши групову та навчальну кімнати представники Волинського ”УДАРу” , зокрема, голова Виконкому Волинської обласної організації партії УДАР- Ігор Алексєєв, керівник секретаріату Волинської ОО – Михайло Бабенчук та голова молодіжного крила обласного осередку УДАРу- Артем Орлов, пересвідчились у тому, що вони потребують ремонту. Зі слів вихователей-реабілітологів, група має ряд проблем, крім ремонту не вистачає технічного забезпечення кімнат (спеціальні меблі, візки,  дидактичний матеріал).

Хотілося б з акцентувати увагу на тому, що  Волинський центр реабілітації дітей-інвалідів є державним реабілітаційним закладом сфери управління Міністерства соціальної політики України і це тільки гарна назва. Фінансування мінімальне, дивом вистачає на «заробітну плату» працівників , а діти з кожним днем потребують нового.

Керівництво Волинського «УДАРу» після спілкування з дітками та вихователями не можуть залишитись осторонь їхніх проблем та в подальшому  активно підтримуватимуть центр.

 

  12 Квітеня 2012 +Коментар | подобається