Останні події

Волинський «УДАР Віталія Кличка» - про голослівність Януковича

 

Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» заявляє, що Президент України Віктор Янукович не виконав жодної своєї передвиборчої обіцянки.

Про це йшлося під час прес-конференції партії 5 березня.

Як розповів голова виконкому Волинської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Алексєєв, порівнявши передвиборчі обіцянки Януковича із тим, що він насправді зробив, стає зрозуміло, що Президент – «голослівний».

 

«Чомусь, так прийнято в нашій країні, що політик перед виборами дуже багато обіцяє. І, чомусь, прийнято, на жаль, що українські політики дуже рідко дотримуються своїх обіцянок», - сказав Алексєєв.

Так, як стверджують «УДАРівці», за два роки влади Янукович не виконав жодної передвиборчої обіцянки.

Мовляв, перед виборами Віктор Янукович обіцяв, що Україна повинна за 10 років увійти до 20-тки найбільш економічно розвинених країн світу.

«Негативне сальдо зовнішньої торгівлі у 2011 році склало 14 мільярдів доларів. Фактично, за вересень 2011 року НБУ втратив близько 3 мільярдів доларів зі своїх золотовалютних резервів. За жовтень це – 188 мільйонів доларів», - сказав Ігор Алексєєв.

«При цьому борг нашої країни зріс до 59,216 мільярда доларів», - ствердив Алексєєв, додавши, що світові рейтингові агенції погіршують прогнози за рейтингом державних облігацій України зі «стабільного» до «негативного».

Тобто замість того, щоб хоча б частково виконати передвиборчу обіцянку, Янукович ще більше затягнув Україну до ями, - вважають у волинському «УДАРі».

Окрім того, волинські «УДАРівці» озвучили ряд інших передвиборчих обіцянок, які не виконались. Зокрема, щодо кількості державних місць в українських вишах, сприяння підприємцям.

Голова Луцької міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Розтока зауважив, що аналізом роботи нинішньої влади політична сила намагається привернути увагу громадськості. Мовляв, чи варто голосувати за ту людину, яка обіцяє і не виконує своїх обіцянок.

 

  5 Березеня 2012 +Коментар | подобається