Останні події

У Луцьку відбувся тренінг «Основи управління виборчою кампанією»

У Луцьку відбувся тренінг «Основи управління виборчою кампанією»

Фонд Роберта Шумана спільно з Центральним комітетом партії «УДАР» організовує серію одноденних тренінгів щодо підготовки до місцевих виборів ключових кандидатів, штабістів та активістів обласних і районних організацій «УДАРу». 24 липня спікер Фонду завітав до Луцька, в офіс Волинської обласної організації партії

Семінар пройшов на диво вдало. Присутність керівників нашої партії – Юрія Гупало, Валерія Бутка та Руслана Михальчука чомусь не призвела до підвищення рівня офіціозу. Вони зробили атмосферу заходу справді дружньою та веселою

Висловлюємо подяку Петру Охотіну, спікеру від Фонда Р. Шумана, що справді провів тренінг, а не прочитав звичайну лекцію і назвав це «тренінгом», як роблять зараз «новоспечені оратори».

Дійсно, до виконання практичних завдань було залучено усю аудиторію і усі ми навчилися багато нового, однак чого саме – казати не будемо :)

І ще раз хочеться привітати з днем ангела Ольгу Зубаль та Ольгу Лисобей, яким сьогодні, на практичних завданнях приділили особливу увагу. Вітаємо ВАС! А також вітаємо усіх Оль з цим святом!!!

Ваша партія «УДАР»!

  25 Липня 2015 +Коментар | подобається