Останні події

Наша думка про Суд

Кінець липня 2014 року
терикони Червонопартизанська, Україна

Рівно місяць, як українські солдати, «добровільно мобілізовані» мало не з поля, бійці 51-ї окремої механізованої бригади з Волині, перебувають в оточені. З трьох сторін вихід закрили сепаратисти, з четвертої сторони знаходиться кордон РФ. Саме з цієї, четвертої сторони, вогонь ведуть найщільніше. Підмоги немає. Літаки ВСУ ледь пробиваються до хлопців, аби скинути їжі, води та боєприпасів. Проте, це відбувається нечасто. І що найгірше, ці пакунки потрапляють до підніжжя терикону. Залишити позиції, спуститися та забрати їх – означає неминуче померти.

Хлопці отримали можливість вижити. Приїхали автобуси, бійців повідомили, що можуть завести їх у тил, що сепаратисти випускають їх. Підійшовши впритул до автомобілів, наші солдати потрапили у засідку. Їх роззброїли та перевезли через кордон. Хотіли записати їх біженцями, та солдатами, які добровільно здалися, бо не хотіли воювати у складі Укрармії. Бійці 51-ї бригади відмовилися грати цю роль. Таке рішення означало полон. Коли їх відпустили додому, вони не думали, що попадуть під суд, за дезертирство. Уже відбулося два попередніх слухання. Тепер чекаємо на суд 10 липня.

ЯКА ОФІЦІЙНА ПОЗИЦІЯ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ «УДАР»?

В першу чергу треба судити тих генералів та командирів, які віддавали нелогічні та абсурдні накази, допустили оточення і не змогли визволити своїх людей, а кинули їх помирати.

В другу чергу, треба судити тих, хто проводив «дику» мобілізацію, хто призивав простих, цивільних людей, а не досвідчених військових, хто відповідав за матеріальне, технічне, військове забезпечення армії і по чиїй вині солдати ішли у бій «голі», без бронежилетів та боєприпасів.

Скільки тоді полягло українців через помилки 
командування??? Скількох патріотів втратила наша земля, скількох синів, чоловіків, братів і татусів не дочекалися вдома?
Чи хтось був покараний? Чи притягалися ті, хто відповідали за хід бойових дій? Чи судять лише рядових, які прагнули врятувати власні життя?

Партія УДАР проти того, аби судили наших хлопців-солдат.
Вони не повинні відповідати за невдалі накази своїх командирів, за бажання жити та при потребі – далі воювати із ворогом.

Партія «УДАР» переконана, що в країні ще не достатньо змінилася прокурорська та судова системи, аби покладатися на їх об’єктивність. Проте, будемо сподіватися на справедливість, на те, що бійців 51-ї ОМБР виправдають.

Голова Волинської обласної організації 
Політичної партії «УДАР (Український 
Демократичний Альянс за Реформи) 
Віталія Кличка» 

Гупало Ю. В.

  9 Липня 2015 +Коментар | подобається