Останні події

Турнір "ЛІТО-2015" на оновленому майданчику

Нарешті прийшло справжнє літнє тепло – час забути про душні спортивні зали та вибратися на природу. Так подумав і Юрій Гупало, президент волейбольного клубу «Олюртранс» і голова обласної організації партії «УДАР».

Надивившись на порослий пустир, який виявляється, є головним волейбольним майданчиком Центрального парку імені Лесі Українки, було прийняте рішення оновити його та провести турнір з паркового волейболу.

До робіт на майданчику задіяли різні ресурси, адже багатьом людям сподобалася ця ідея. В першу чергу це волейболісти – група аматорських команд та спортивна група «Здоров’я», які збираються тут тричі на тиждень, одноклубники Юрія Гупала з команди «Олюртранс» та партійці «УДАРу». Були і спонсори, які підтримали затію матеріально. В першу чергу, це Олександр Мельник, власник ресторану «Версаль».

До початку турніру майданчик привели в нормальний стан: викосили траву на прилеглих територіях, зрівняли поле «бобкетом», привезли та втрамбували відсів, встановили лави, пофарбували спортивні снаряди (в національні кольори), закупили сітку та розмітку, зібрали сміття.

Проте, замість вдячності громади, активісти «УДАРу» отримали вибиті шибки власних авто, причому із салонів цінні речі, гроші та планшети вкрадено не було. Які саме мотиви переслідували зловмисників нам не відомо, але ми закликаємо правоохоронні органи знайти та покарати винних у скоєному злочині.

Однак, дана обставина не зіпсувала позитивних вражень від турніру, який відбувся на оновленому майданчику 6 червня серед 8 аматорських команд, які пройшли відбір.

Перемогу здобула команда «UA Брук», що і забрала додому головний грошовий приз та кубок. Порадувала і волейбольна команда «УДАРу», в складі якої грав Юрій Гупало, що посіла 2 місце. Третє призове місце вибороли організатори – «Олюртранс».

В майбутньому, ми продовжимо відновлювати волейбольні, футбольні, баскетбольні майданчики по усьому Луцьку та області, адже ми сподіваємося, що зуміємо привернути увагу небайдужих людей.

  7 Червня 2015 +Коментар | подобається