Останні події

ХТО ЧУВ ПРО ІНІЦІАТИВУ ЮРІЯ ГУПАЛА?

Нещодавно Юрій Гупало, президент волейбольного клубу «Олюртранс» відвідав головний парковий майданчик міста Луцька і знайшов… пустир, порослий травою і закиданий сміттям.

Хіба так має виглядати майданчик у центральному парку обласного європейського міста? Тим більше волейбольний (що кому болить :))

По усім соціальним мережам та ЗМІ, які зголосилися підтримати цю ініціативу, ми розмістили анонс – запрошення небайдужим жителям міста оновити майданчик разом із нами.

Відтак, зібравши своїх одноклубників-волейболістів, волонтерів, партійців «УДАРу», знайомих спортсменів, та волейбольні аматорські команди (в першу чергу це група «Здоров’я», яка грає тут тричі на тиждень), Юрій Гупало розпочав процес найпростіших робіт, аби привести майданчик хоч до якогось ладу.

Що ж, перший день минув і уже можна помітити результати. Ми викосили всю траву на прилеглих територіях, прорідили та почистили чагарники, зібрали сміття, вирівняли майданчик «бобкетом», замовили, розсипали та втрамбували відсів. Стало чисто, просторо та хоч трохи схоже на серйозний спортивний об’єкт.

Проте робота продовжується і сьогодні, тому, якщо виникло бажання попрацювати разом із Юрієм Гупало, чи Валерієм Бутко (власником «Луцьк Експерсу» та очільником «УДАРу» Луцька) приєднуйтеся до нас.

Кому цікаво, що вийде з нашої затії, слідкуйте за нашими новинами.

Обіцяємо звіти про виконану роботу, цікаві розповіді та репортажі з місця подій, враження учасників та перспективи нашої ініціативи.

Заходьте на офіційні сторінки партії «УДАР»:

www.facebook.com/udar.vol

http://vk.com/udar.volyn

Особисту сторінку Юрія Гупала у Facebook:https://www.facebook.com/profile.php…

А також, при закінчені робіт, читайте про результати у головних Інтернет-ЗМІ нашої області

Додаткова інформація за телефоном: 066 45 92 407

  5 Червня 2015 +Коментар | подобається