Останні події

Новий "УДАР"

За останній час волинський осередок УДАРу пережив багато перетрубацій. У результаті спочатку влада перейшла від «друзів» Ігоря Палиці Ігоря Алексеєва та Юрія Савчука до Наталії Фірко (креатура Володимира Бондаря), а потім – до відносно незалежних Юрія Гупала та Валерія Бутка.

Саме Гупало та Бутко нині намагаються розбудовувати обласну структуру партії, що частково втратила своє «я» після блокування із БПП «Солідарність». Обоє мають бізнес у сфері перевезень, Гупало – міжнародні ватажні перевезення, Бутко – пасажирські перевезення (ПП «Луцьк Експрес»).

Також до достатньо публічних членів осередку можна зарахувати голову обласної виборчої комісії Миколу Євтушина та директора «КовельБудПостач» Руслана Михальчука. Хоча, оскільки осередок оновлюється, у списках політсили ми, можливо, побачимо «нові обличчя».

Із тим, за кого чи проти кого ідуть на луцьких виборах, партійці досі чітко не визначили, адже голова волинських ударівців Юрій Гупало намагається відмежуватися від образу «молодшого брата» БПП «Солідарність».

Така незалежність підкріплена і певними фінансовими ресурсами. Свої сили на виборах Гупало вже пробував під час парламентських виборів у окрузі №19, адже сам родом із Любомльського району. Тоді він зайняв 5-у позицію із результатом 8,25%. Це відносно високий результат, адже Гупало розпочав кампанію із запізненням та до цього не був публічною особою.

Тому, зважаючи на фінансові ресурси Гупала, Бутка, Михальчука та інших, можна розраховувати, що вже у Луцьку УДАР таки зможе виграти кілька місць у міській раді".

http://ar.volyn.ua/20150528-vybory-u-lutsku-chastyna-2/

  29 Травня 2015 +Коментар | подобається