Останні події

ЧИ ПІШЛИ Б ВИ У ПОЛІТИКУ?

Легко зрозуміти окремих політиків, не запідозрених у добрих намірах, чесності та любові до свого народу. Але для чого людині, що реалізувала усі свої мрії і прославила свою країну, свій прапор і гімн на весь світ, кидати своє комфортне життя, заради важкої роботи, яку, у його випадку, ніхто не оцінить?

В свій час у англійського мільярдера Річарда Бренсона запитали, коли він вже заспокоїться, відійде від справ і почне жити у власне задоволення, нічого не буде робити, окрім як засмагати на власному острові і т. д. Він відповів, що ніколи, так як саме робота приносить йому задоволення і надає його життю сенс. Адже він і живе насправді лише тоді, коли бачить на власні очі здійснення своїх грандіозних планів.

Теж саме із Віталієм. Кличко продовжує кидати виклик самому собі, реалізовувати власний потенціал у нових для нього сферах та реаліях. Він виходить за межі своєї зони комфорту, він ставить та досягає глобальні, і на перший погляд, нереальні цілі. Хто б міг подумати, що він стане мером столиці, та очолить одну з найсильніших в Україні партій!

І попри те, що партія одна із найвпливовіших, вона не є закритою, як інші. Сьогодні, партія «УДАР» на Волині динамічно розвивається та розбудовується. Її склад, як і керівництво, також змінюється та оновлюється. Тут не має «вічних вождів», що займають свої посади через знайомства, стаж, гроші і т. д. В партії «УДАР» абсолютно реально збудувати кар’єру, пропонувати та втілювати разом із іншими членами власні ідеї чи проекти з покращення життя оточуючих людей, з вирішення різноманітних та нагальних проблем.

Уже обрано нових керівників, які раніше не приймали участі у політиці, що здатні довести свою ефективність та користь громаді. Відповідно, вони хочуть бачити таких же людей в партії – молодих, успішних, небайдужих, розумних та активних, які реально прагнуть щось змінити у цій державі, які хочуть чогось досягти, які хочуть вкласти своє життя, свій час, зусилля в щось вагоме, в те, що залишиться і після смерті.

«Двері» «УДАРУ» відкриті для усіх бажаючих, усіх, хто хоче об’єднатися задля однієї мети – розбудови розвинутої країни. Без нашої активної участі досягнення Революції Гідності буде зведено нанівець.

Якщо вам справді важко миритися з тією реальністю, яка вас оточує, якщо ви уже здійснюєте певну соціальну чи благодійну роботу, займаєтеся громадською діяльністю чи іншими суспільно корисними справами, якщо ви займаєте активну громадську позицію, але для здійснення своїх задумів вам не вистачає ресурсів та однодумців – ваше місце у нашій партії.

Нам з вами немає коли чекати. І нам не має на кого надіятися. Окрім себе. І окрім таких як і ми самі. Пишіть нам на електронну скриньку udar.vol@gmail.com. А ще краще не відкладайте, та якнайшвидше приходьте до штабу партії за адресою Івана Франка 31, і переконайтеся самі, що тут ви знайдете своїх соратників, готових працювати пліч-о-пліч разом із вами.

  6 Травня 2015 +Коментар | подобається