Останні події

Конференція парторганізації в м.Рожище

 Необхідність проведення конференції була викликана тим, що керівника парторганізації Інну Гайворонську було призначено головою Рожищенської райдержадміністрації, тому, згідно закону, вона не може входити до жодної з політичних партій.

Новим головою парторганізації було обрано Конуця Віктора Михайловича, мешканця села Копачівка. Новообраний голова зазначив, що основним завданням вбачає не кількісне зростання організації. А намагатиметься залучати до партійної роботи серйозних і відповідальних мешканців району, які прагнуть змінити життя в державі на краще.

Заступником голови було обрано Огородніка Миколу Васильовича, вчителя фізкультури ЗОШ І-ІІІ ст. м. Рожище, а керівником первинного осередку у місті Рожище Новосад Тетяну Петрівну, начальника відділу культури Рожищенської РДА. Тетяну Новосад було також включено до складу Ради парторганізації.

Заступник голови обласної організації партії УДАР Микола Євтушин та керівник виконкому Руслан Михальчук побажали плідної праці новообраним очільникам районної організації партії УДАР і виразили сподівання, що демократичні перетворення в державі матимуть успіх.

  21 Березеня 2015 +Коментар | подобається