Останні події

Відбулися збори Луцької міської організації Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка

Розпочала роботу зборів Голова Волинської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Куривчак (Фірко) Наталія Петрівна. Вона ознайомила присутніх з порядком денним заходу. Основними питаннями було обрання голови та статутних органів правління міської організації.

Наталія Петрівна зазначила про основні віхи розбудови Волинського обласної організації партії «УДАР». Було зауважено, що на сьогоднішній день, в умовах нестабільності та воєнних дій на Сході країни, велика  відповідальність лежить саме на керівниках первинних партійних організацій.  Тому партійці повинні з всією відповідальністю поставитися до сьогоднішніх зборів.

Головою Луцької міської організації Політичної партії «УДАР» було обрано Владислава Стемковського (заступник Тернопільського міського голови­­; 2011 – директор Центру – Муніципальних Реформ «Луцьк 1432»; 2006 – 2008 рр. – заступник Луцького міського голови – керуючий справами виконавчого комітету; 2001 р. – радник віце-прем’єр-міністра України з молодіжної політики).

За словами Владислава Володимировича, долучитися до «УДАРу» його мотивувала діяльність партії як на місцевому, так і на всеукраїнському рівні. «УДАР» - це європейськи орієнтована партія, яка прагне змін на загальнонаціональному рівні, намагається запровадити у країні нові стандарти життя, але головне – займає послідовну і зважену політичну позицію.

Основними цілями, які ставитиме перед собою нове керівництво, стане відстоювання інтересів міської громади, налагодження тісної співпраці з громадськими організаціями та іншими політичними силами в напрямку вирішення проблемних питань, популяризація ідей та положень програми партії УДАР, підготовка до місцевих виборів. «При досягненні цілей керівництво організації в своїй діяльності завжди дотримуватиметься принципів демократичності, системності та прозорості» - зазначив Стемковський.

 

 

  12 Жовтня 2014 +Коментар | подобається