Останні події

Волинський "УДАР" організував патріотичну акцію

З нагоди свят, був організований патріотичний майстер-клас  народного мистецтва з плетіння солом’яного дідуха – символу миру та злагоди в сім’ї. Дійство проводила майстер традиційного народного мистецтва - Олена Капустинська разом з членами Молодіжного крила «УДАРу».

Майстриня вже протягом 15 років навчає цьому ремеслу дітей та дорослих, веде гуртки в школах і Будинку культури. Олена Володимирівна зазначила, що майстрів соломоплетіння нині важко відшукати, адже секрети  ремесла передаються від батька до сина, і мало хто згодиться показати, як правильно плести навіть найпростіші вироби. «Праця вимагає вправності рук і немало часу, а ще – спокійного настрою і певного натхнення, бо то все – творчість. Кожен виріб – частинка душі. Рада, що зараз цим ремеслом починає цікавитися все більше молодь - саме молодим і належиться продовжувати справу відродження традиційного народного мистецтва».

 

До акції змогли приєднатися всі бажаючі, адже дійство проходило в самому центрі міста на Театральному майдані.  Дітлахи та батьки дякували «УДАРівцям» за надану можливість долучитися до культурної ініціативи.

  26 Серпня 2014 +Коментар | подобається