Останні події

ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ВОЛИНСЬКОГО «УДАРу»

В п’ятницю, 1 серпня, в приміщенні конференц-залу готелю «Україна» міста Луцька, відбулися збори обласної організації Політичної партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка. В роботі взяли участь 105 осіб. Зокрема, на засіданні був присутній представник Центрального виконавчого комітету партії Максим Кияк.

Основними питаннями порядку денного стали: обрання голови Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка, його заступника; визначення місцезнаходження керівних органів партії; обрання членів Ради обласної організації та ревізійної комісії.

На посаду керівника обласної організації Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка було підтримано кандидатуру Куривчак (Фірко) Наталії Петрівни (народилася в Іваничівському районі, Волинської області; практичний психолог, магістр державного управління; член партії «УДАР» з 2012 року; з 2002 по 2012 рр. помічник народного депутата; 2005 – 2006 рр. працювала в управлінні у справах молоді та спорту Волинської ОДА; депутат Волинської обласної ради 2007 – 2010 рр.; менеджер виборчої кампанії Рівненського обласного штабу ПП «УДАР Віталія Кличка» на парламентських виборах 2012 р.). Заступником голови обрано Євтушина Миколу Володимировича.  

Новообраний голова Волинського «УДАРу» Наталія Куривчак (Фірко) у своїй промові зазначила, що її орієнтиром є якісний та дієвий склад обласної команди, а пріоритетним напрямком – представництво однопартійців як у вищому законодавчому органі, так і органах місцевого самоврядування всіх рівнів: від сільських до обласної рад. «Посада не є для мене самоціллю, а скоріше викликом. Вважаю, що мій досвід буде корисним, а робота ефективною. Лише спільними зусиллями ми забезпечимо злагоджену та ефективну роботу обласної партійної організації». Новий керівник окреслила напрямки діяльності партії та розповіла про підготовку до виборчої кампанії, удосконалення законодавства, а також назріваючі реформи. «Впевнена, робота усієї нашої команди, продемонструє нові для України, але традиційні для європейських демократій стандарти». 

  4 Серпня 2014 +Коментар | подобається