Останні події

Волинський «УДАР» – за саморозпуск Верховної Ради

  2 липня 2014 року, біля приміщення Волинської обласної ради і Волинської обласної державної адміністрації,  відбулася акція, організована Волинською обласною організацією політичної партії «УДАР» за політичну люстрацію шляхом саморозпуску парламенту.

  «Нинішній парламент не відповідає суспільним очікуванням, але продовжує блокувати перезавантаження влади в державі. Крім того, він не відображає суспільних настроїв. Свідченням цього є і опитування громадян, і результати президентських виборів, які показали низьку підтримку колишніх очільників. Також в парламенті чимало людей, які несуть персональну відповідальність за трагічне вбивство людей на Майдані під час зимових подій, за саботаж необхідних заходів для проведення антитерористичної операції, а також тих депутатів, які публічно підтримували або й пропагували сепаратизм», - зазначив учасник акції  Микола Євтушин.

  В акції прийняло участь понад 50 чоловік.  

  Під час акції було передано звернення голові Волинської облдержадміністрації Григорію Пустовіту,  голові Волинської облради Валентину Вітру та народним депутатам - України Ярославу Федорчуку, Юрію Савчуку, Анатолію Вітіву, Ігорю Палиці, Степану Івахіву, Сергію Мартиняку, Ігорю Єремеєву, Адаму Мартинюку з проханням підтримати ініціативу партії «УДАР» щодо саморозпуску Верховної Ради України.

  2 Липня 2014 +Коментар | подобається