Останні події

Волинський «УДАР» обрав делегатів до Києва

Сьогодні, у Луцьку відбулася обласна конференція Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». На заході обрали делегатів на з’їзд у Київ та представили кандидата на пост Президента України від «УДАРу» .

Представники партійної організації «УДАР» усіх районів Волині приїхали до Луцька, аби обрати делегатів від області на партійний з’їзд у Києві для затвердження кандидата в президенти від організації.

На конференції одноголосно затвердили делегатів у Київ та обговорили найважливіші партійні питання.
Ведучим конференції був заступник голови виконкому Волинського «УДАРу» Михайло Бабенчук. Він ознайомив усіх присутніх із членами лічильної та мандатної комісії,  порядком денним, а також провів офіційну процедуру конференції.

У свою чергу, заступник голови Волинської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Ігор Алєксєєв розповів однопартійцям  про подальші плани, поцікавився передвиборчою ситуацією в районах та закликав до активнішої роботи місцевих партійних осередків.

«Зараз ми, як ніколи, повинні бути активними, згуртованими та зосередженими. На нас чекає потужна і дуже серйозна боротьба за долю країни. Президентські вибори – це велика відповідальність і кожен з нас повинен це усвідомлювати. Ми маємо проявити максимальний професіоналізм та абсолютну готовність до будь-яких нюансів, що можуть виникнути під час передвиборчої кампанії», - наголосив Алєксєєв.

 

На завершення, голова виконкому Волинського «УДАРу» побажав усім делегатам успіхів, плідної співпраці та перемоги.

  26 Березеня 2014 +Коментар | подобається