Останні події

"УДАР" разом з волинянами попередили владу страйком

Сьогодні, 13 лютого, у Луцьку відбувся перший попереджувальний етап Всеукраїнського страйку.

В дійстві взяли участь понад дві сотні людей до яких долучилися й представники Волинської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка». Громадяни зібрались на Театральній площі, аби висловити свою громадську позицію і попередити владу про владу про свою готовність до рішучих дій у випадку не врахування народних вимог.

Від Театральної площі через увесь центра міста до Київського майдану пройшлась протестна хода. Люди скандували гасла по типу «Луцьк, вставай!», «Лучани, приєднуйтесь до нас», «Приходь на страйк!» і т.п.

Основною вимогою страйку досі лишається вимога, яка вивела на Майдани країни мільйони людей – притягнення до відповідальності замовників і виконавців злочинів проти громадянського протесту.

 Досі правоохоронні органи не притягнули до кримінальної відповідальності жодного співробітника «Беркуту», «Ягуара» чи «Омеги», причетного до злочинів проти учасників акцій протесту у грудні 2013 – листопаді 2014 року.

Репресії продовжуються і сьогодні, часто руками кримінального елементу, який має «борги» перед міліцією.

Активістів Майдану викрадають, б’ють, тітушки палять вночі їм машини і жодного злочинця не знайшли.

Всі винні у злочинах проти протесту мають понести покарання, у спецпідрозділах МВС має бути проведана люстрація, а самі спецпідрозділи мають бути виведенні з Києва у місця постійної дислокації.

Це лише початок! Український народ просто так не відступиться від своїх позицій. Ми не скоримося та не станемо на коліна перед бандою.

 

Ми – ПЕРЕМОЖЕМО!

  13 Лютого 2014 +Коментар | подобається