Останні події

Волинський «УДАР» ганьбив обласну прокуратуру

Сьогодні, 27 грудня, Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» разом з іншими опозиційними силами пікетувала Прокуратуру Волинської області.

Близько сотні невдоволених вийшли продемонструвати своє невдоволення діями правоохоронних органів та привернути увагу до кримінальних переслідувань та тиску щодо учасників євро майдану.

Протестуючі скандували різного роду гасла та тримали у руках плакати з написами «Амністія у силі – припиніть судилище», «Захарченко – не міністр, Терещук – не генерал», «Політичним репресіям – ні», «Конституція гарантує право на мирні зібрання», «27 грудня – день ганьби».

Під час пікету слово взяв Голова виконкому, заступник голови Волинської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Ігор Алєксєєв: «Те, що сьогодні відбувається на теренах Волинської області не може залишати байдужим жодного з нас. Від учора в дію вступив закон підписаний особисто главою держави про припинення переслідування активістів Євромайдану.  Скажіть, чим же Волинська область така особлива, що у нас цей закон ігнорують? Шановні, правоохоронці, чому Ви порушуєте закон підписаний Президентом? Чому ви й далі продовжуєте гонитву за нашими активістами?»

 

Також, політик звернувся до присутніх на мітингу із проханням зайти до приміщення прокуратури і спробувати потрапити на прийом до головного прокурора області.
Звісно, цього їм зробити не вдалось, оскільки приміщення заблокували працівники внутрішніх органів.

  27 Грудня 2013 +Коментар | подобається