Останні події

Волинський «УДАР» в День Св. Миколая дарував радість неповносправним діткам

Сьогодні, 19 грудня, Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» привітала діток із Волинського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Міністерства соціальної політики України із Днем святого Миколая.

Представники Волинського «УДАРу» не оминули своєю увагою жодну дитину, котра зараз перебуває на стаціонарі у реабілітаційному центрі. Кожній з них Голова виконкому, заступник голови Волинської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Ігор Алєксєєв особисто вручив солодкі подаруночки «від Миколая» і побажав міцного здоров'я діткам, а батькам, в свою чергу, нескінченного терпіння.

«На превеликий жаль, темп сучасного життя робить наших людей байдужими та абсолютне не чуйними. Ми часто не помічаємо (або робимо вигляд, що не помічаємо) чужих проблем, намагаємося їх уникати, або ж відверто абстрагуємось. Те, що робимо зараз ми лише мінімальний прояв уваги та поваги до чужої біди. Ми чітко розуміємо, що цим діткам дуже бракує якихось повсякденних радощів, тому нам дуже приємно подарувати їм хоч краплю позитиву в таке гарне свято», - зазначив Ігор Алєксєєв.

Загалом, своєю присутністю волинські УДАРівці принесли до реабілітаційного центру святкову атмосферу та подарували усім гарний настрій. Радість та вдячність в очах дітлахів говорила сама за себе.

«Насправді ми дуже вдячні, що «УДАР» уже протягом двох років не забуває про нас, постійно підтримує та допомагає. Це дуже важливо. Наші дітки дуже особливі, і відповідно увага до них потрібна особлива. Увесь персонал, який працює в центрі звісно викладається максимально, але ви просто не уявляєте,як полегшує усім життя стороння допомога.
Справді дякуємо вам. Завдяки вашій участі ми змогли покращити реабілітацію та подарувати діткам радість», - зауважила виконуюча обов’язки директора Оксана Бугай.

  19 Грудня 2013 +Коментар | подобається