Останні події

Волинський "УДАР" вітає чоловіків!

Дорогі земляки!

Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вітає усіх чоловіків із Днем Збройних Сил України!

В ході останніх подій в країні, сьогодні це свято особливо актуальне. Не настільки важливо чи має чоловік відношення до армії чи МВС, як те, наскільки він є справжнім чоловіком.

«Беркутівці», які трохи менше тижня тому дозволили собі підняти руку на дітей, дівчат, жінок – автоматично випадають із категорії тих, кого можна привітати сьогодні.

Сили волі, хоробрості та незламності духу нашому українському народу не позичати, тому, Волинський «УДАР» у своєму привітанні акцентує  на тому, аби в Україні тільки збільшувалась кількість тих мужніх «воїнів народу», які зараз перебувають у Києві на Євромайдані, а прикрість нашої нації, яка в ніч з 30 листопада на 1 грудня показала своє справжнє єство зникла із лиця землі.

 

Міцного здоров'я Вам, сили та патріотизму! Нехай почуття любові до рідної землі, прагнення миру і волі ніколи не покине Вас,а служіння державі, її розбудова та захист, залишаться справою честі та життя.

  6 Грудня 2013 +Коментар | подобається