Останні події

УДАРівці з Волині допомагають малозабезпеченим

Днями, з нагоди Дня писемності, представники Луцької районної партійної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» завітали до Торчинської ЗОШ.

 Їх увагу вкотре привертають діти-школярі із малозабезпечених сімей, яких вони радують та підтримують подарунками й грамотами за успішність.

Напередодні зустрічі із керівництвом школи було погоджено день візиту, а також перелік необхідних для діток речей, у тому числі й книги для дітей молодшого шкільного віку.

УДАРівці у свою чергу взяли на замітку побажання вчителів щодо потреб їх учнів і задовільнили їх на усі сто відсотків. Цим ми показали, що готові дійти до кожного юного українця, українки, котрі потребують їх допомоги задля того, щоб у майбутньому вони стали гідними синами і доньками молодої української держави.

 

«Як нещодавно зазначив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко з трибуни Верховної Ради: «Україна має величезний потенціал, який має нарешті бути реалізований». Кличко не сумнівається, що його команда зможе  реалізувати право людини вільно навчатися, трудитися, заробляти і бути захищеними з боку держави», - процитував лідера керівник Луцького районного «УДАРу» Олександр Жук.

  22 Листопада 2013 +Коментар | подобається