Останні події

УДАРна молодь Волині розмовляла про євроінтеграцію України

У четвер, 21 листопада, Молодіжне крило Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» провело круглий стіл під назвою «Україна в ЄС – переваги для молоді».

«У нас на меті є залучення максимальної кількості молоді до обговорення нагальних питань процесу євроінтеграції в Україні та їх ролі у цьому процесі», - зазначають організатори заходу.

Однією з найважливіших проблем сучасного українського суспільства є байдужість молоді до загальнодержавних питань розвитку нашої країни та визначення її ролі на геополітичній карті світу

Така ситуація є неприпустимою, адже саме молодь завжди була і залишається тією рушійною силою, яка визначає вектор розвитку суспільства на довгі роки.

У заході взяли участь Координатор Молодіжного крила Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Поліщук, координатор Молодіжного крила Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у Луцьку Олександра Містюк та представники громадських організацій.

Один із гостей заходу, депутат Луцької міської ради Микола Яручик зазначив, що основним пріоритетом підписання Угоди є посилення економіки та прозорості бізнесу. Це - завдання зробити систему тендерних закупівель прозорішою та більш відкритою для людей. Займаючись бізнесом протягом 11 років та беручи участь у тендерах, він побачив, що вони не завжди відбувалися прозоро, особливо, коли йшлося про значні суми.

Процес євроінтеграції України безпосередньо залежить в тому числі і від думки сотень тисяч представників молодого покоління, які, як ніхто інший, розуміють важливість прийняття рішення щодо нового курсу  розвитку держави. Від нього залежать перспективи гідного життя, професійної самореалізації, втілення молодіжних ініціатив та захисту громадянських прав.

 

Задля цього ми ставимо перед собою завдання донести до широкого загалу української молоді позитивні зміни, що їх чекатимуть у разі майбутнього можливого  членства України в Європейському Союзі.

  22 Листопада 2013 +Коментар | подобається