Останні події

Волинський «УДАР» молився за європейське майбутнє України

14 жовтня, Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прийняла участь у хресній ході та молебені приуроченій дню Покрови Пресвятої Богородиці та річниці УПА.

Хресний хід розпочався від Театрального майдану та рушив проспектом Волі до Київського майдану. Близько 300 людей зібралося біля приміщення Волинської ОДА, аби спільно помолитися за успішне підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом.

Метою молебню стало підтримання євроінтеграційних кроків керівництва країни. На майдані зібралися представники українського козацтва, воїни УПА, політичні та громадські діячі.

Усім давно знайоме та зрозуміле проєвропейське спрямування Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», тому присутність на такому заході представників Волинського «УДАРу» більш ніж передбачувана.

«УДАР» повністю підтримує і намагається популяризувати проєвропейський напрямок у зовнішній політиці України та абсолютно «за» підписання Асоціації з Європейським союзом на саміті у Вільнюсі.

 

Вступ у Євросоюз це унікальний для України шанс на краще життя, це повинне стати нашою головною метою, головною метою кожного українця.

  15 Жовтня 2013 +Коментар | подобається