Останні події

Зі святом Покрови!

 

Дорогі волиняни!

Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» щиро вітає Вас із  світлим та радісним святом – Покрова Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів цей день духовно об’єднує наш народ, живить його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі.

Проте, Покрова – це не лише православне свято. Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Саме тому в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова і тому саме сьогодні ми відзначаємо ще й день українського козацтва.

Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. Козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.

Ми вітаємо всіх, в кому живе дух наших славних попередників – запорожців, бажаємо здоров’я і нових перемог в ім’я нашої великої Батьківщини.

Щастя всім, радощів та благополуччя!

З повагою,

 колектив Волинської обласної організації

 

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

  14 Жовтня 2013 +Коментар | подобається