Останні події

Волинський «УДАР» «ЗА» Євросоюз!

Усім давно знайоме та зрозуміле проєвропейське спрямування Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Зрозумілі й переконання її політичного лідера.

Різні шари і соціальні групи населення України виголошують неоднозначну позицію щодо наміру інтеграції в ЄС. Зараз йде не менш гаряча полеміка в рамках цього питання серед фахівців (конференції, зустрічі). Відчувається культурологічний розкол в громадській думці, спровокований, в основному поверхневими знаннями історії ЄС. Проте, Віталій Кличко – людина, котра безліч часу провела у Європі, яка бачила усі її переваги та недоліки зсередини, яка цілком усвідомлює, що таке Євросоюз та Митний Союз, і що кожен з них представляє для України.

Отримання статусу повноцінного члена ЄС, як стратегічна мета України, існує уже багато років підряд і наразі існує гостра потреба довести почату справу до кінця.

Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» повністю підтримує і намагається популяризувати проєвропейський напрямок у зовнішній політиці України та абсолютно «за» підписання Асоціації з Європейським союзом на саміті у Вільнюсі.

Одним із чергових кроків назустріч Європейському Союзу стала, ініційована «УДАРом», кампанія з розміщення на будівлях, в яких знаходяться обласні організації партії, трьох прапорів: державного прапора України, прапора Європейського Союзу та прапора Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Волинські УДАРівці теж долучились до цієї кампанії і розвісили біля входу у свій офіс такі прапори.

«Зближення з ЄС, а ще ліпше: вступ у нього – унікальний для України шанс на краще життя. Проте, жоден з пунктів "домашнього завдання" від Європи Україна поки не виконала. Уряд, а в тому числі й кожен депутат, який належить до нього, повинен дуже багато працювати, аби хоча б частково виправдати сподівання Євросоюзу. Наразі, все в наших руках», - коментує ситуацію Голова виконкому, заступник голови ВОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Ігор Алєксєєв.

  11 Жовтня 2013 +Коментар | подобається