Останні події

Волинський «УДАР» допоміг реабілітаційному центру

Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» за сприяння народного депутата України Юрія Савчука взяла під опіку один із волинських реабілітаційних центрів для дітей з особливими потребами.

 

У Волинській області з 2002 року існує Волинський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Міністерства соціальної політики України, якому просто необхідне додаткове фінансування для забезпечення нормальних умов перебування у ньому дітей-інвалідів. Народний депутат, Голова ВОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Юрій Савчук вирішив взяти цей заклад під власну опіку.

 «Політика – це не тільки бруд, як ми звикли собі розуміти, зважаючи на сучасний підхід наших політиків. Усе залежить від особистого підходу кожного. До прикладу, «УДАР» обрав собі шлях непоказного благодійника, який не намагається максимально пропіаритись, а прикладає максимум зусиль, аби його діяльність (політична в тому числі) пішла на користь народу. Ми звикли працювати на благо свого народу не лише під час виборів, як це роблять окремі політичні сили, а поза межами передвиборчих кампаній. Допомагати людям можна завжди – аби було бажання», - коментує політик.

Першими кроками для благоустрою центру стала заміна вікон та опалювальної системи в приміщенні, а також ремонтні роботи в ігровій кімнаті для реабілітації діток хворих на ДЦП.

 

«Насправді, заклади такого типу як наш потребують максимальної уваги як з боку держави, так і з боку інших свідомих громадян України. Ми намагаємося максимально полегшити життя діткам з особливими потребами, але на те вони й так називаються, що мають «особливі» потреби і витрати, відповідно, потрібні теж «особливі». Тому ми дуже вдячні, коли знаходяться люди, котрі мають бажання нам допомогти», - додає завідуюча реабілітаційним центром Надія Ющик.

  2 Жовтня 2013 +Коментар | подобається