Останні події

Депутат від «УДАРу» Марія Матіос у Луцьку

Сьогодні, 27 вересня, в рамках VІІІ книжкової виставки-ярмарку «Книги Великої Волині», Луцьк відвідала українська письменниця, народний депутат України від партії «УДАР Віталія Кличка» Марія Матіос.

Під час візиту письменниця провела дві автограф-сесії та презентувала книгу «Черевички Божої Матері».

Побачити народного депутата своєї фракції у її професійній сфері, поспілкуватись та відвідати захід мали нагоду предстаники Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Марія Матіос – дуже цікава й неординарна особистість. Це талановита письменниця, яка в кожному своєму творі переживає історію свого народу, пропускає через себе його страждання та поневіряння.

«Ви, можливо, плачете читаючи, а я – пишу плачучи. Мене болить кожен вистражданий українським народом рік у неволі», - зізналась Марія Василівна.

Не оминула, також, депутат й давно наболілої їй теми політичної ситуації в Україні й політики загалом: «Мене щиро непокоїть сучасний стан нашої держави. Нам варто зрозуміти, що все залежить виключно від нас самих. Ми не маємо права сонно пропускати повз увагу усі протизаконні діяння різного роду олігархів та чиновників».

 

Напам’ять від видатної діячки волинським УДАРівцям лишилась маса приємних вражень від спілкування і особистий автограф письменниці на свіжо виданій книзі.

  27 Вересня 2013 +Коментар | подобається