Останні події

Як волинські УДАРівці вітали українців

Сьогодні, 24 серпня, Молодіжне крило Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вітало волинян із Днем Незалежності України.

Активісти волинської молодіжки в партійній символіці підходили до перехожих, вітали зі святом і прикріпляли до одягу жовто-блакитні стрічки, як символ суверенітету нашої держави.

Також, Волинське молодіжне крило партії долучилось до організації «СтудМіс Волині 2013». Саме під час цього дійства молоді УДАРівці символічно нагадували волинянам про найбільш визначну подію в житті України – проголошення незалежності. Це день, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.


«Ще, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Та по при все, наші співвітчизники, віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління - наші сучасники у 1991 році вибороли її. Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення, до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Саме тому, кожен свідомий українець просто зобов’язаний пам’ятати і святкувати цю знамениту дату», - висловила свою думку молода активістка Волинського «УДАРу».

  24 Серпня 2013 +Коментар | подобається