Останні події

Волинський «УДАР» вітає Україну з Днем Незалежності!!!

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України, Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  щиро вітає усіх громадян із 22-гою річницею Незалежності.

Ми зичимо землякам, рідним, друзям та колегам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах.

Нехай впевненість у  кращому майбутньому окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Український народ надто довго й болючо йшов до цієї незалежності. День її проголошення є результатом тисячолітньої боротьби. Наші співвітчизники, віками боролися за свою свободу і врешті досягли її ціною життя мільйонів.

 24 серпня 1991 року розпочалася нова епоха в житті нашого народу, розпочалось впевнене, ніким не гнане і не репресоване національне відродження, зявилися натяки на духовну свободу, економічне зростання, культурне піднесення.

Волинський «УДАР»  бажає, аби серце кожного українця наповнювалось гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця була надійною запорукою щасливого майбутнього.

 Ми щиро зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успішного навчання, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

 

З повагою, Волинська обласна організація

Політичної партії "УДАР Віталія Кличка"

  23 Серпня 2013 +Коментар | подобається