Останні події

Як Луцький «УДАР» малозабезпечених діток веселив

Днями Луцька районна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» потішила солодощами малозабезпечених дітей із села Лаврів Луцького району .

Представники Волинського «УДАРу» вирішили порадувати Лаврівських діток позбавлених батьківської опіки, дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей та дітей з особливими потребами і влаштували для них Свято Солодкого Столу.

Діткам накрили стіл різноманітними солодощами та напоями та влаштували розважальну програму за участі двох аніматорів в костюмах клоунів. Конкурси та різного роду забави частково відволікли діток від їх повсякденних турбот і трішки урізнобарвили їхню буденність.

«Добрі справи слід робити сьогодні, а не лише під час виборчої кампанії. Тому. Думаю, що й у подальшому «УДАР» буде проводити подібні свята та заходи. Напевне, приносити радість дітям і забезпечити їм гідне майбутнє – це чи не одне з головних завдань нашого дорослого суспільства», - зазначив Голова Луцького районного «УДАРу» Олександр Жук.

До дійства також долучились депутати сільради та представники сільської громади села Лаврів.

«Те, чим займається наша партійна організація приносить добро і позитив людям. Ми не намагаємося чимось особливо виділитись чи пропаритись на чужих справах. Ми щиро допомагаємо тим, хто цього потребує не потребуючи нічого взамін. Тільки за рахунок цього ми якось зможемо налагодити добробут в країні», - додав заступник голови Луцької організації «УДАР Віталія Кличка».

 

На завершення дитячого свята усім дітлахам вручили подарунки, а найбільш активних і кмітливих відзначили грамотами.

  12 Серпня 2013 +Коментар | подобається