Останні події

Волинський «УДАР» вшанував пам'ять видатної української письменниці

Сьогодні, 1 серпня, рівно 100 років тому цей світ залишила видатна українська письменниця, перекладач, громадський та культурний діяч Леся Українка (Лариса Косач). Це людина, яка мала винятково велике значення в історії як української літератури, так і України загалом.

Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вшанувала пам'ять видатної української літературної діячки покладанням квітів до пам’ятника.

«Берегти та вшановувати пам’ять людей, котрі творили історію і культуру нашої країни – один із найважливіших обов’язків свідомого громадянина України. Про вагомий внесок цієї людини в розвиток української культури навіть не варто наголошувати – це знає кожен школяр.

Проте, для Волині ця людина має особливе значення. Леся Українка – наша землячка. Тут вона народилась,  провела дитячі роки, тут робила перші спроби пера і тут вона лишила свій сильний свободолюбивий дух.

Нашим завданням є зберегти і передати наступним поколінням повагу і пам'ять про таких видатних українців як Леся Українка. Саме тому сьогодні ми тут .

 

Народ який забуває своє минуле – втрачає своє майбутнє. Ми повинні вберегти наше майбутнє», - висловив свою думку з приводу події заступник голови ВОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Ігор Алєксєєв.

  1 Серпня 2013 +Коментар | подобається