Останні події

Волинський «УДАР» долучився до завершення акції «Вставай, Україно!»

 

Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» взяла участь у заключному етапі Всеукраїнської акції «Вставай, Україно!», що відбулась у Києві 18 травня.

Близько 100 тисяч людей прийшли на Хрещатик, аби висловити своє невдоволення діючою владою. Колони учасників акції "Вставай, Україно!" протестною ходою рушили із Європейської до Софійської площі.

Протестанти несли у руках прапори «УДАРу», «Батьківщини» та «Свободи», а також величезні національні та червоно-чорні стяги. Скандуючи гасла «Слава Україні – Героям слава!», «Банду геть!», «Україна понад усе!», колона рухалась Михайлівською вулицею максимально привертаючи увагу влади.

Основне дійство з виступами лідерів опозиційних партій та інших політичних діячів України відбувалось на Софійській площі. Лідер «УДАРу» Віталій Кличко переконаний, що усі опозиційні сили і небайдужі громадяни мають об’єднатися.

 “Ми повинні об’єднатися і нанести потужний удар по сьогоднішній владі, щоби перезавантажити владу. Тому я дуже радий, що сьогодні лідери всіх трьох опозиційних сил вирішили об’єднати зусилля”, - зауважив Віталій Кличко під час виступу на акції «Вставай, Україно!».

Також політик додав: “Ми всі живемо в одній країні. І ми любимо цю країну. Та хочемо жити в державі, в якій працюють закони і існують рівні права. Це об’єднує всіх українців - Схід і Захід, Південь і Північ”, - додав політик.

По завершенню офіційної частини акції опозиційні лідери  наголосили на тому, що ця акція не є кульмінаційною, адже таких акцій буде ще безліч. Насамкінець політики подякували усім учасникам і оголосили про початок концерту.

 

  20 Травня 2013 +Коментар | подобається