Останні події

У Нововолинську «УДАР» допоміг відкрити рок-клуб

10 травня, у Нововолинську, за сприяння місцевих осередків партії "УДАР Віталія Кличка" у Волинській області, відбулось відкриття рок-клубу «VОЛЬТАЖ».

Найбільший вклад у заснування нового закладу зробили керівники Нововолинського міського осередку партії «УДАР» та Володимир-Волинської міської та районної організацій.

До програми відкриття увійшов парад байкерів,важка музика, вільний вхід та маса емоцій.

У байкпараді взялу участь близько 100 мотоциклів, які колоною, у супроводі ДАЇ, проїхались вулицями Нововолинська.

Основною частиною відкриття рок-клубу «VОЛЬТАЖ» став 6-тигодинний концерт, у якому взяли участь 8 рок-гуртів: «UPгрейд», «The Seven» (м. Нововолинськ), «F.A.T.» (м. Луцьк), «Тринакрія» (м. Володимир-Волинський), «КаЛІКА BAND» (м. Київ) та інші.

«Чому ми вирішили допомогти з відкриттям закладу саме такого типу?- та тому що нововолинська молодь дуже різностороння та різнопланова. Багато хто захоплюється саме важкою музикою, роком, а місця де б вони могли зібратись і відпочити у відповідній атмосфері, в принципі, немає. Тому ми, разом із Володимирськими колегами – Сергієм Венгером  та Олексієм Панасюком (керівники Володимир-Волинської міської та районної організації ПП «УДАР Віталія Кличка»)вирішили посприяти заснуванню «VОЛЬТАЖа». І уже під час самого відкриття зрозуміли,що поцілили в десятку!», - коментує керівник Нововолинської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Віктор Ромашевський.

  13 Травня 2013 +Коментар | подобається