Останні події

Волинський «УДАР» долучився до лав «екологічної армії»

26 квітня, Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» долучилась до щорічної масштабної екологічної  громадської акції «Зробимо Луцьк чистим - 2013».

Суть акції полягала у тому, що Луцьк поділили на 13 своєрідних екологічних зон, за кожною з яких був закріплений координатор – людина, яка проводила попередній інструктаж та ознайомлювала з правилами техніки безпеки. Усіх «екологічних воїнів» розділили на групи та відправили на конкретні ділянки для очищення території від сміття.

«УДАРній» команді випала ЗОНА №6 – територія Старого міста. Тут активісти Волинського «УДАРу» звільнили замкову площу та прилеглу до неї територію від навали сміття.

«Заходи такого типу насправді дуже корисні і потрібні нашому суспільству. Не можна просто пустослівно трубити у всі труби і дзвонити у всі дзвони про засмічення міста і при цьому перекладати усю відповідальність за його екологічний стан на комунальні служби та міськраду. У цій справі допомогти може кожен. І, насправді, було дуже приємно бачити велику кількість молодих людей, які добровільно прийшли долучитись до лав «екологічної армії» і зробити свій вклад в очищення Луцька від сміття», - прокоментував Заступник голови виконкому ВОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Михайло Бабенчук.

  26 Квітеня 2013 +Коментар | подобається