Останні події

«УДАРне прибирання» триває!

23 квітня, активісти Волинської обласної організації Політичної парті «УДАР Віталія Кличка» разом зі Волинською обласною організацією Всеукраїнської організації Інвалідів «Союз організацій інвалідів України» прибрали та озеленили територію Волинського обласного госпіталю інвалідів війни.

На жаль, така категорія людей як інваліди та ветерани Великої вітчизняної війни частково випадає як з уваги влади, так і з уваги пересічних громадян. Тому, Волинський «УДАР» викликався допомогти цим людям і спільними зусиллями зробити хорошу справу.

Загалом, під час акції було прибрано територію Госпіталю та насаджено близько  декілька десятків дерев.

Насправді, час проведений нашими активістами з деякими членами спілки інвалідів Волині приніс їм більш ніж хороші та позитивні враження.

«Ми навіть подумати не могли, що це настільки приємні та комунікабельні люди. У свій вік, зі своїми проблемами вони просто переповнені енергією та позитивом. Ми не просто провели спільну акцію – ми справді подружилися. Думаю, що в подальшому ми будемо постійно перетинатись та співпрацювати», - зазначив Заступник голови виконкому ВОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Михайло Бабенчук.

Партія «УДАР» вкотре доводить, що ми прийшли у Верховну Раду заради людей і заради того, аби покращувати і полегшувати їхнє життя.

  24 Квітеня 2013 +Коментар | подобається