Останні події

«УДАР» провів «суботник» у всіх куточках Волині

 

20 квітня, Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» провела акцію до Українського Дня довкілля під назвою «УДАРне прибирання - 2013».

Ледь не у всіх районних центрах Волині активісти партії «УДАР» зайнялись генеральним прибиранням узбіч, парків, водойм та дитячих майданчиків.

За час затяжної зими вулиці міст та селищ просто поросли горами сміття. Тому, партія «УДАР Віталія Кличка» зініціювала проведення Всеукраїнської «УДАРної толоки».

Жодна влада, мери, чиновники, комунальні служби не зможуть вберегти довкілля, якщо ми самі не будемо дбати про нього. Ліси, річки, озера, дикі тварини - це наше багатство, наш спільний дім, який можемо зберегти тільки ми самі.

Волинський «УДАР» залучив сотні активістів, аби допомогти природі очиститись від бруду, який накопичився за зиму.

Зокрема, більшість районних керівників партії власними силами закупили сажанці молодих дерев та разом з іншими прихильниками організації обсадили частину вулиць та парків Волині.

Як зазначив заступник голови ВОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Ігор Алєксєєв, проведення цієї акції не просто типовий піар хід політичної сили: «Те, у якому стані зараз перебувають вулиці наших міст просто жахає. Громадського обурення для вирішення проблеми замало. Обов’язок політичних сил та різного роду громадських організацій зуміти зібрати людей та організовувати такого типу субботники і якомога частіше. Лише діями ми зможемо покращити як своє життя, так і життя цілої країни. «УДАР» не кидає слова на вітер. Ми не обіцяємо – ми просто робимо!».

 

  21 Квітеня 2013 +Коментар | подобається