Останні події

«УДАР» підтримав проведення Всеукраїнського дитячого турніру з хокею в Луцьку

 

Цими вихідними, за підтримки Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та Федерації хокею Волинської області,  у Луцьку, на льодовій арені «Снігова королева», відбувся дитячий Всеукраїнський турнір з хокею «Соколята», присвячений пам'яті видатного лучанина, талановитого українського співака, композитора, автора-виконавця відомих пісень «Соколята», «На острові чекання», «Сповідь» та інших – В'ячеслава Хурсенка, котрий залишив нас 4 роки тому.

Участь у турнірі взяли 4 команди із різних міст України: гравці команди «Крижинка» приїхали зі столиці,  «Білі ведмеді» із міста Калуш, відвідали турнір і львівські хлопці – «Галицькі леви», а Луцьк відстоювали гравці клубу «Спарта».

Найсильнішу серед дитячих хокейних команд України обирали у два етапи. 

Урочисте відкриття заходу відбулося 20 квітня наставним словом народного депутата, Голови ВОО ПП «УДАР Віталія Кличка», а за сумісництвом і Голови Федерації хокею Волинської області Юрія Савчука: «Цей турнір знаходиться лише на початкових стадіях розвитку. Зараз у ньому бере участь 4 команди, наступного року ми плануємо збільшити кількість учасників до 10. Проте, хочу наголосити: ви не повинні між собою сваритися і затівати якусь ворожнечу. Сьогодні ви представляєте кожен своє місто, а завтра – потрапляєте у національну збірну і уже боретесь за честь своєї країни. Задумайтесь над цим. Успіху! Нехай переможе найсильніший».

Завітала на турнір й донька видатного співака та композитора – Марія Хурсенко. Дівчина щиро подякувала організаторам за те, що захід присвячений пам'яті її батька, що його друзі не забувають його і підтримують у такий спосіб. Також, до вітального слова долучився відомий український хокеїст  Костянтин Сімчук.

Тож, перший етап Всеукраїнського дитячого турніру з хокею відбувся з рахунком:

«Спарта» - «Крижинка» - 7:6
«Галицькі Леви» - «Білі Ведмеді»- 6:4
«Крижинка» - «Галицькі Леви» - 0:13

Проте, визначальним у боротьбі за першість був саме другий день змагань. За його результатами, беззаперечними переможцями дитячого турніру з хокею «Соколята» стали хлопці зі Львова – «Галицькі леві». Друге місце зайняла луцька команда – «Спарта», а друге і четверте місце, відповідно, «Білі ведмеді» (м. Калуш) та «Крижинка» (м. Київ).

Завершився захід врученням подяк та нагородженням усіх учасників змагань.

 

  22 Квітеня 2013 +Коментар | подобається