Останні події

В «УДАРі» обрали нового Луцького районного голову

 

Днями у Луцьку відбулося засідання Луцької районної партійної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», найяскравішою подією якого стало обрання нового районного голови.

Новим луцьким районним УДАРником усі присутні одноголосно обрали Жука Олександра Євгеновича – директора приватного підприємства «Сатті».

Як зазначив новий обранець, для нього це не просто крок у політику – це свідомий вибір подальшого шляху у житті. «Для мене велика честь стати керівником районного осередку саме партії «УДАР», оскільки ця політична структура найближча мені не лише по духу, але й за переконаннями. Впевнений, що спільна співпраця буде не лише плідною та конструктивною, але й  призведе до очікуваного результату. А, як відомо, мета «УДАРу» - благоустрій українського народу, підвищення авторитету України на міжнародному рівні та повалення чинної влади.

Я цілком усвідомлюю усю відповідальність, яка тепер лежить на моїх плечах. Звичайно, що це не обмежується лише моїм безпосереднім підпорядкуванням партійному керівництву. Найбільший обов’язок я відчуваю саме перед своїми земляками.  І саме задля їхнього благополуччя зроблю усе від мене залежне і можливе», - зауважив Олександр Жук –  новообраний Голова Луцької районної партійної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Зокрема, на засіданні було присутнє обласне керівництво партії, яке беззаперечно підтримало кандидатуру Олександра Жука.

 Щодо штатних змін у Волинському «УДАРі» коментує Заступник голови Волинської  обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Алєксєєв: "Оновлення складу команди Луцького районного осередку наразі є необхідним у зв'язку із новими цілями, які ставить перед собою партія "УДАР".  Політична ситуація, яку ми можемо спостерігати сьогодні в Україні, вимагає від нас конкретних дій. Наша УДАРна команда – це своєрідний фундамент, а кожен районний керівник – щабель, в міцності та підтримці якого ми повинні бути упевненні на сто відсотків. Обласне керівництво партії  більш ніж впевнене, що Олександр Євгенович – саме та людина, яка зможе допомогти і підтримати «УДАР» на шляху до перемоги над владою».

Окрім змін у партійному складі, на засіданні підводили підсумки візиту опозиційних лідерів в рамках Всеукраїнської акції протесту «Вставай, Україно!», що відбулася у Луцьку 9 квітня.

 

  20 Квітеня 2013 +Коментар | подобається