Останні події

«УДАР» рятує екологію!

 

Як би наша влада і різного роду чиновники не намагалися завуалювати чи приховати масштабність екологічної проблеми в Україні – факти говорять самі за себе. Кожен усвідомлює,що з приходом ХХІ століття екологічні проблеми набули статусу глобальних. Проте, відчуття тривоги за стан навколишнього середовища притаманне далеко не всім.

Насправді ж, ми всі маємо можливість полегшити долю української природи дуже елементарними діями. До прикладу, партія «УДАР Віталія Кличка» зініціювала проведення Всеукраїнської екологічної кампанії по збору використаних батарейок під назвою «Батарейку – на переробку».

Як відомо, одна батарейка, викинута в землю, забруднює 400 літрів води, вбиває одного їжака і два дерева. Тому, пояснювати доцільність цієї акції не потрібно.

Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» створила пункт прийому використаних батарейок, що знаходиться за адресою: вул. Коперника, 8а – 2ий поверх (додаткова інформація про розміщення інших пунктів прийому за тел.: 050 43 85 285 ).

Сюди ви можете приносити відпрацьовані батарейки, а ми їх відправимо до Львову – в єдиний в Україні завод з переробки використаних батарейок «Аргентум». Тут відпрацьовані батарейки потрапляють на фінальну утилізацію. Точніше кажучи, завод переробляє їх у цінні матеріали. «УДАР» вважає, що для довкілля було би вкрай корисно, якби кожна батарейка закінчувала своє служіння на цьому заводі.

Партія «УДАР Віталія Кличка» знайшла взаємовигідний варіант в реалізації проведення операції з порятунку навколишнього середовища. Завод зацікавлений у переробці, оскільки батарейки – джерело цінних матеріалів. Тому, ми звертаємось до кожного волинянина та закликаємо не бути байдужим і допомогти «УДАРу» хоч на краплю полегшити долю нашої природи.

Пробуди свою екологічну свідомість!

Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

 

  19 Квітеня 2013 +Коментар | подобається