Останні події

«УДАР» не здається!

 

16 квітня, позачергове засідання Турійської районної ради, проведення якого зініційовали депутати від партії «УДАР Віталія Кличка», не відбулось.

Як пояснила голова районної ради, засідання не буде проведено у зв'язку із тим, що більшість депутатів  ради (з невідомих причин) не змогли бути присутніми.

Проте, турійські «УДАРівці» упевнені, що це чергові витівки влади. Провладна партія не могла допустити проведення даного засідання, оскільки, як зазначив Голова Турійської  районної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Василь Троян:  «Вони намагаються усіма можливими способами перешкоджати будь-якому волевиявленню громади. Влада прагне контролю буквально над усім, що робить опозиція. Тому, зовсім не дивно, що вони не допустили проведення засідання – це було більш ніж передбачувано».

Загалом на позачергове засідання Турійської районної ради зібрались: представники від «УДАРу» та ВО «Свобода» у повному складі, від «Батьківщини» 4 представника з 15, від ПРП 3 з 5 та один від «Фронту змін».

Нагадаємо, що «УДАРівці» зініціювали позачергове засідання Турійської районної ради в наслідок резолюції, прийнятої під час протестної акції «Вставай, Україно!» у Києві (7 квітня).  Депутати хотіли зібратись, аби проголосувати за невизнання та невиконання на території району «Законів» та «Постанов», ухвалених під час, так званого, «виїзного засідання» Верховної Ради 4 квітня 2013 року та подати Звернення до Верховної Ради України із власними вимогами. 

 

  16 Квітеня 2013 +Коментар | подобається