Останні події

«Вставай,Україно!» в Луцьку

 

У Луцьку, 9 квітня, відбулась Загальнонаціональна акція протесту прихильників опозиції «Вставай, Україно!», на яку завітали лідери трьох головних опозиційних сил України.

Дійство прийшло підтримати близько 10 тисяч людей. Розпочалась акція о 16:00 із приїзду на Київський майдан Віталія Кличка, Олега Тягнибока та Арсенія Яценюка.  Протестною ходою, під гучний барабанний супровід, з гучними гаслами та під стягами  «УДАРу», «Батьківщини», «Фронту змін»  та інших політичних сил,  мітингувальники відправились за своїми лідерами по проспекту Волі до Театральної площі, де на головних гостей міста чекала сцена.

Першим виступив лідер Політичної партії «УДАР» Віталій Кличко, котрий у своїй промові зробив основний акцент на економічних проблемах України та її міжнародних зв’язках. Політик заявив, що вірить у покращення життя українців і про підвищення рівня авторитету нашої держави на міжнародному рівні.

Також, з головної сцени до лучан та гостей міста із закликами до боротьби звертався народний депутат, Голова Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Юрій Савчук. Він закцентував на тому, що прикладе максимум зусиль, для того, аби волиняни відчули покращення навіть на побутовому рівні.  Окрім цього, депутат закликав усіх присутніх не здаватись і продовжувати боротьбу із свавіллям влади.

До слова, Луцьк став восьмим містом, у якому уже відбулись подібні акції протесту.  Як відомо, акція стартувала у Вінниці, 14 березня. У неділю, 7 квітня, відбулася у Києві, де опозиція ухвалила резолюцію. А надалі, як повідомили опозиційні лідери, хвиля мітингів під гучною назвою «Вставай, Україно!» накриє східні регіони держави та завершиться 18 травня, на День Європи у Києві, маршем опозиції.

 

  10 Квітеня 2013 +Коментар | подобається